گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > شرکت سرپرست سرکنسولگری در نمایشگاه بین المللی و تخصصی راه و ترابری 2015 قازان


  چاپ        ارسال به دوست

خبر

شرکت سرپرست سرکنسولگری در نمایشگاه بین المللی و تخصصی راه و ترابری 2015 قازان

در تاریخ 8 مهرماه 1394 برابر با  30 سپتامبر 2015 در مرکز « نمایشگاه بین المللی قازان»  مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی راه و ترابری برگزار گردید. در این نمایشگاه 58 شرکت و موسسه از 6 منطقه روسیه و همچنین  بلاروس و ترکیه شرکت کرده بودند. شرکت کنندگان بخش وسیعی از ماشین آلات راه  و ترابری، ماشین آلات ویژه، ماشینهای حمل مسافر، فناوریها و تجهیزات بازسازی و تعمیر راهها، ابزار و محصولات مربوط به فناوریها و لوازم یدکی و همچنین پروژه های نوآوری و تبدیل در حوزه راهداری و راهسازی را معرفی نمودند. در این نمایشگاه محصولات نمایندگان 7 کشور جهان نیز برای معرفی محصولاتشان حضور داشتند.

بر اساس خبر سایت  رسمی نمایشگاه، http://www.expokazan.ru/rus/novosti/?id=9068   در مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی راه و ترابری مهمانان ویژه ای شامل : آقای واسیل شیخ راضیف معاون نخست وزیر جمهوری تاتارستان، آقای لنار صافین وزیر راه و ترابری جمهوری تاتارستان، آقای نیکولای بیستروف مدیرعامل شرکت فدرال آفتو دور اینژینیرینگ، آقای محسن فغانی سرپرست سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در قازان، آقای آرتور نیکالایف معاون اتاق بازرگانی جمهوری تاتارستان، خانم زابین توسک رئیس بخش حمل و نقل و داده های آماری سفارت آلمان در فدراسیون روسیه و آقای لو سیمیونوف مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی قازان حضور داشتند.

            آقای لنار صافین طی مراسم افتتاحیه از طرف وزارت راه و ترابری تاتارستان تقدیرنامه هایی را به شرکتهای فعال و موفق در این حوزه نظیر کاماز، گیپرونی آویاپروم، کارخانه کشتی سازی گورکی، کوروس تکنیک و مازسنتر قازان، اهداء نمود. در حاشیه این نمایشگاه نیز مسابقات و میزگردهای تخصصی برگزار شده و موضوعات مربوط به حوزه راه سازی و حمل و نقل به نقد و بررسی گذاشته شد.   

قابل ذکر است پس از مراسم رسمی افتتاح، آقای فغانی سرپرست سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در قازان به دعوت معاون نحست وزیر تاتارستان، از برخی از غرفه ها بازدید نموده و در همایش برگزار شده نیز شرکت نمود. 


٢٣:٢٣ - 1394/07/10    /    شماره : ٣٦٠٥٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران