گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > بازدید از پارک فناوری قازان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رسمی

بازدید از پارک فناوری قازان

جمعه 8 بهمن ماه 1395 جناب آقای اقبالی سرپرست محترم سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در قازان از پارک فناوری قازان بازدید بعمل آوردند.

مدیرعامل پارک فناوری قازان شخصاً در طول بازدید آقای اقبالی را همراهی کرده و به معرفی کامل این پارک پرداخت. پس از بازدید یادداشتهایی مربوط به همکاری کارگروه مشترک فناوری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری تاتارستان و نیز اطلاعات مربوط به نمایشگاه فناوری تهران innotex را به رئیس پارک فناوری ارائه شد.

در پایان بازدید بر روی دیوار ویژه ای که برای میهمانان اختصاص داده شده است، یادبودی به ثبت رسید .

خلاصه توضیحات  در مورد ای تی پارک :

در نتیجه مجموعه برنامه های تاسیس پارکهای فناوری در فدراسیون روسیه در مجموع 12 پارک فناوری فعال در زمینه فناوریهای عالی و پیشرفته ساخته و تاسیس گردید. یکی از این پارکها را می توان پارک فناوری قازان یا همان "IT PARK" عنوان نمود. "آی تی پارک" شهر قازان مرکز جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه یکی از مهمترین پارکهای فناوری روسیه و فعال در زمینه فناوریهای عالی و پیشرفته است.

در حال حاضر و بر طبق آخرین آمار سال 2015 در این پارک 157 شرکت فعالیت دارند. این پارک شامل دو بخش می باشد: یکی در قازان که در تاریخ اکتبر 2009 تاسیس شده است و دیگری در شهر نابرژنی چلنی تاتارستان که در اوت 2012 تاسیس گردید. مجموع مساحت این دو پارک 53000 متر مربع می باشد. با تاسیس این دو پارک بیش از 4000 فرصت شغلی ایجاد شده است. این پارک دارای 33 دفتر کاری عمومی، هتلی با 52 اتاق، دو سالن کوچک 70 و 100 نفری، دو سالن بزرگ 250 و 350 نفری، مجتمع مسکونی با 118 آپارتمان، شعب پستی و بانکی، پارکینهای رو باز و مسقف و مختص دوچرخه، کافه رستوران با ظرفیت 150 نفر،  اتاقهای مذاکرات و کلاسهای کامپیوتر 20 و 24 نفری می باشد.


١٥:٣٩ - 1395/11/11    /    شماره : ٤٣٧١٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران