گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > دیدار از شعبه دانشگاه فدرال قازان در شهر یلابوقا


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رسمی

دیدار از شعبه دانشگاه فدرال قازان در شهر یلابوقا

آقای اقبالی در این دیدار با رئیس انستیتوی یلابوقا خانم یلنا مرزون ملاقات داشت. در حال حاضر در این دانشکده 4400 دانشجو در 7 دانشکده بصورت حضوری و غیرحضوری در حال تحصیل می باشند که از این تعداد 560 نفر آنان دانشجویان خارجی شامل 31 دانشجوی ایرانی شاغل به تحصیل در دوره یکساله زبان روسی می باشند. همچنین این انستیتو در زمینه آموزش ضمن خدمت 1500 نفر از اساتید و معلمان نیز فعال می باشد و دارای 160 نفر عیات علمی است.

آقای اقبالی از سطح خوب روابط با دانشگاه فدرال قازان و همکاریهای این دانشگاه با دانشگاههای ایران گفته و اینکه در این زمینه سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران آمادگی برقراری ارتباط این انستیتو را با دانشگاه تربیت معلم جمهوری اسلامی را دارد. همچنین یادآور شد که حضور دانشجویان ایرانی در دراز مدت می تواند موجب تعمیق روابط و شناخت بیشتر را فراهم آورد و ابراز امیدواری نمود که زمینه را برای حضو اساتید، کارشناسان و متخصصان  ایرانی و تاتارستانی در کنفرانسهای مختلف بصورت متقابل فراهم نمایند.

در ادامه هیات سرکنسولگری از دانشگاه و امکانات آن بازدید بعمل آورده و با دانشجویان ایرانی این دانشگاه بصورت جداگانه ملاقات نمود. در این ملاقات دانشجویان به بیان مشکلات و درخواستهای خود از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در قازان پرداختند و ابراز امیدواری نمودند که با حمایتها و مساعدتهای جناب آقای اقبالی امکانات و تسهیلات بیشتر و مناسبتری در اختیار آنان قرار گیرد.

 


١٦:٤٢ - 1396/11/09    /    شماره : ٤٩٧٩٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران